- Ağustos 14, 2023
- No Comment
- 226
Orduspor 1967 A.Ş.’de Yeni İsimler Kampa Katılacak
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 A.Ş.’de teknik direktör Cüneyt Tiryaki önderliğinde başlayacak olan 2.Etap kamp çalışmalarında yeni transferler…
![Orduspor 1967 A.Ş.’de Yeni İsimler Kampa Katılacak](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Orduspor-1967-a.s.png)
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 A.Ş.’de teknik direktör Cüneyt Tiryaki önderliğinde başlayacak olan 2.Etap kamp çalışmalarında yeni transferler de takıma burada katılacak.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan ve son iki sezondaki gibi en kötü Play-Off oynamak isteyen Orduspor 1967 A.Ş.’de ilk etap çalışmaları sona erdi ve takım Afyon’da 2.Etap’a başlayacak. Yeni sezona Muzaffer Taşkın önderliğinde hazırlanan ve 10 gün sonra ilk olarak başkan daha sonra da teknik direktör değişikliği yapan Orduspor 1967 A.Ş.’de göreve Cüneyt Tiryaki getirilmişti. Orduspor 1967 A.Ş.’de antrenmanlar Karşıyaka Tesisleri’nde hazırlıklar yapılırken gözler Afyon kampına çevrildi.
Afyon kampı için yeni transferler Furkan Mızrak, Gürcan Gözüm, Şükrü Kaan Kılıçarslan, Mustafa Yılmaz, Efekan Şensoy ve Kadir Taşoğlu transfer edilirken sözleşmesi devam eden isimlerle birlikte kamp kadrosunda bazı genç isimler de yer aldı. Orduspor 1967 A.Ş.’de yönetim kurulunun transfer çalışmaları ise Afyon’da da devam edecek.
Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki’nin raporu doğrultusunda transferlere devam eden Kulüp Başkanı İsa Akçay ve yönetim kurulu, hem kamp kadrosuna olan isimleri hem de yeni transferleri önümüzdeki günlerde açıklayacak.
SAMET KARADAĞ