Mart 28, 2023

Orduspor 1967 A.Ş.’den Ahmet Çalık’ın Anısına 6 TL’ye Bilet !

TFF 3.Lig 3.Grup’ta mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’nin 23 Ocak’ta Yeni Ordu Stadyumu’nda oynayacağı Karbel Karaköprü Belediyespor maçının tüm biletlerinin, Ahmet Çalık’ın anısına 6 TL olduğu açıklandı.

Geçtiğimiz hafta trafik kazasında vefat ederek tüm Türkiye’yi yasa boğan Ahmet Çalık’ın anısında Türkiye ve yurtdışında bir sürü anma çalışmaları düzenlenirken, özellikle Türkiye’de her ligde oynanan karşılaşmaların 6.dakikalarında oyun durmuş ve Ahmet Çalık anılmıştı. Orduspor 1967 A.Ş.’de sezonun ikinci yarısının ilk iç saha maçında Ahmet Çalık’ı anmak için bilet fiyatlarında düzenlemeye gittti.

Mor-Beyazlı ekip TFF 3.Lig’in 19.haftasında 23 Ocak Pazar günü Karbel Karaköprü Belediyespor’u ağırlayacağı mücadelenin tüm biletlerinin 6 TL’den satışa çıkarılacağını duyurdu. Bilindiği üzere Ahmet Çalık, Konya ekibinde 6 numaralı formayı giyiyordu. Orduspor 1967 A.Ş.’nin açıklaması ise şu şekilde:

“Bu Pazar saat 13:00’teki Karaköprü Belediyespor karşılaşmamızın biletleri Ahmet Çalık anısına 6 TL olarak belirlenmiştir”

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!