- Ağustos 9, 2023
- No Comment
- 109
Orduspor 1967 A.Ş.’den Ayrıldı, İşte Yeni Takımı
TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş. ile sezon başı antrenmanlara katılan kaleci Furkan Serdaroğlu, takımdan ayrılarak Bölgesel Amatör Lig ekibi…
![Orduspor 1967 A.Ş.’den Ayrıldı, İşte Yeni Takımı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/furkan-berk-serdaroglu.jpeg)
TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş. ile sezon başı antrenmanlara katılan kaleci Furkan Serdaroğlu, takımdan ayrılarak Bölgesel Amatör Lig ekibi Yeni Çanspor ile anlaştı.
2023-2024 sezonu öncesinde birçok oyuncuyu antrenmana alan Orduspor 1967 A.Ş.’de teknik direktör Muzaffer Taşkın’ın gelmesiyle birlikte transferlerin açıklanması beklenirken, Taşkın görevde 10 gün kalmıştı. Muzaffer Taşkın’ın ayrılmasıyla birlikte Orduspor 1967 A.Ş.’de transferi resmileşmeyen birçok isim teker teker takımdan ayrılmaya başladı.
Kariyerinde Orduspor formasıyla profesyonel sözleşmeye imza atan ve 8 yıl sonra Ordu’ya tekrar gelerek Orduspor 1967 A.Ş. forması giymesi beklenen 24 yaşındaki kaleci Furkan Serdaroğlu, Ordu’dan ayrıldı. Furkan Serdaroğlu, Bölgesel Amatör Ligin yeni takımı Yeni Çanspor ile anlaştı ve Çanakkale ekibi ile sözleşme imzaladı.
Orduspor’a 2015-2016 sezonu başında Balçovaspor altyapısına transfer olan Furkan Berk Serdaroğlu, 2016-2017 yılında profesyonel sözleşmeye imza atmıştı. 1999 doğumlu file bekçisi, daha sonra takımla sözleşmesini fesih ederken sırasıyla Çal Belediyespor, Denizli Sarayköyspor, İzmirspor, Çine Madranspor, Y.Çivril Belediyespor ve Arhavispor formaları giymişti.
SAMET KARADAĞ