- Ağustos 4, 2023
- No Comment
- 96
Orduspor 1967 A.Ş.’den Başsağlığı Mesajı
TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş., Orduspor’un prensipte anlaşmaya vardığı ancak kalp krizi geçirerek vefat eden Süleyman Karaali Tekden için…
![Orduspor 1967 A.Ş.’den Başsağlığı Mesajı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/orduspor-1967-A.S.-logo.jpeg)
TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş., Orduspor’un prensipte anlaşmaya vardığı ancak kalp krizi geçirerek vefat eden Süleyman Karaali Tekden için başsağlığı mesajı yayımladı.
Ordu’yu TFF 3.Lig’de temsil eden takımlardan birisi olan Orduspor 1967 A.Ş., yeni sezonda Orduspor forması giymesi beklenen ancak ani bir kalp krizi ile vefat eden Süleyman Karaali Tekden için duyarlılık gösterdi ve sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Orduspor’un yanında oldu.
Orduspor 1967 A.Ş.’nin paylaşımında ”Bu sene 1.Amatör’de mücadele edecek olan Orduspor’un transferi olan Süleyman Karaali Tekden’in ani kalp krizi geçirerek vefat ettiğini üzülerek öğrendik. Süleyman Karaali Tekden’e Allah’tan rahmet, başta ailesi ve sevenleri olmak üzere tüm spor camiasına başsağlığı dileriz” ifadeleri yer aldı.
1998 doğumlu olan ve geçen sezon Alaplı Belediyespor’da şampiyon olan Süleyman Karaali Tekden, Orduspor’a transfer olmak için Ordu’da gelmiş ve birkaç gün kaldıktan sonra memleketine dönmüştü.
SAMET KARADAĞ