- Mart 23, 2022
- No Comment
- 88
Orduspor 1967 A.Ş.’den Esenler Erokspor Tepkisi !
TFF 3.Lig 3.Grup’ta haftalardır sonucu merak edilen ancak ertelendiği için oynanmayan Orduspor 1967 A.Ş.-Esenler Erokspor maçı öncesinde, Mor-Beyazlı ekibin maç…
TFF 3.Lig 3.Grup’ta haftalardır sonucu merak edilen ancak ertelendiği için oynanmayan Orduspor 1967 A.Ş.-Esenler Erokspor maçı öncesinde, Mor-Beyazlı ekibin maç saati değişikliği isteğine rakibinden red yanıtı gelince tepki gecikmedi.
2021-2022 sezonunda TFF 3.Lig 3.Grup’ta erken final niteliği taşıyan maçlardan birisi olan ancak iki haftadır kar engeline takılan Orduspor 1967 A.Ş.-Esenler Erokspor maçı hafta içi yerine 6 Nisan tarihine ertelenmişti. Ordu cephesinden maçın bu tarihe ertelenmesine tepki gelirken, maç saat değişikliği talebini rakibine iletti ancak istediğini alamadı.
6 Nisan Çarşamba günü oynanacak maçın hafta sonundan daha az bir taraftar gelmesini istemeyen Orduspor 1967 A.Ş.14:00’de oynanacak maçın akşam oynanması konusunda konuk ekip Esenler Erokspor ile iletişime geçti. 2 Nisan’da başlayacak olan Ramazan Ayı nedeniyle bu tarih sonrasında maçların öğlen ya da akşam 20:30 gibi saatlerde oynanması beklenirken, Esenler Erokspor ise maçı akşam oynama noktasında olumlu rapor vermedi.
Orduspor 1967 A.Ş. cephesinde ise rakiplerine belirtilen değişiklik sonrasında Esenler Erokspor cephesinden ”akşam maçı olursa çok taraftar olur, kabul edemeyiz” cevabı alındığı belirtildi. Mor-Beyazlı ekip, karşılaşmanın saat değişikliği olmayacağı ve 6 Nisan Çarşamba günü saat 14:00’de oynanacağı açıklandı.
SAMET KARADAĞ