- Eylül 16, 2023
- No Comment
- 234
Orduspor 1967 A.Ş.’den Gençlerbirliği’ne Teşekkür
TFF 3.Lig’de Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü maçı için Ankara’ya giden Orduspor 1967 A.Ş., son hazırlıklarını Trendyol 1.Lig ekibi Gençlerbirliği’nin…
![Orduspor 1967 A.Ş.’den Gençlerbirliği’ne Teşekkür](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Orduspor-1967-A.S-1.jpg)
TFF 3.Lig’de Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü maçı için Ankara’ya giden Orduspor 1967 A.Ş., son hazırlıklarını Trendyol 1.Lig ekibi Gençlerbirliği’nin tesislerinde noktaladı.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de ilk haftada Ordu’da Sultanbeyli Belediyespor’a kaybeden Orduspor 1967 A.Ş., ligin ikinci hafta maçı için Ankara’ya gitti. Cumartesi sabah saatlerinde Ankara’ya giden Orduspor 1967 A.Ş., maçın son hazırlıklarını da Başkent’te tamamladı.
Sezonun ilk dış saha maçında Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü ile karşılaşacak olan Orduspor 1967 A.Ş.’ne Gençlerbirliği kapılarını açtı. Uzun süre Süper Lig’de olan ve bu dönemlerde 1.Lig’de mücadele eden Gençlerbirliği, Orduspor 1967 A.Ş.’ye antrenman tesislerini açtı.
Orduspor 1967 A.Ş.’den yapılan açıklamada ise: ”takımımız Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü maçı hazırlıklarını tamamladı. Ankara’daki antrenmanımız için tesislerini açan Gençlerbirligi’ne teşekkür ederiz.” ifadeleri yer aldı.
SAMET KARADAĞ