- Ekim 15, 2023
- No Comment
- 390
Orduspor 1967 A.Ş.’den Golsüz Beraberlik 0-0
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş., ligin altıncı haftasında İzmir deplasmanında Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. ile golsüz berabere kalarak…
![Orduspor 1967 A.Ş.’den Golsüz Beraberlik 0-0](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Orduspor-1967-A.S.-Guney-Gencel.png)
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş., ligin altıncı haftasında İzmir deplasmanında Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. ile golsüz berabere kalarak ligdeki puanını 4’e çıkardı.
2023-2024 sezonuna kulüp tarihinin en kötü başlangıçlarından birisini yaparak ilk dört maçta dört mağlubiyet alan Orduspor 1967 A.Ş., ligde ilk galibiyetini geçen hafta almış ve aynı zamanda ilk puanlarını almıştı. Orduspor 1967 A.Ş., ligdeki çıkışını pekiştirmek için gittiği İzmir’de ise bir puan aldı.
Teknik Direktör Bülent Demirkanlı geçen hafta ikinci yarıda oyuna aldığı Şükrü Kaan Kılıçaslan’a ilk 11’de şans verirken, ilk 11’de oynayan Serhan Yılmaz ise sakatlığından dolayı kafilede yer almadı. 90 dakika boyunca iki ekipte birbirine üstünlük kuramadı ve Onur Güneş’in yönettiği mücadele başladığı gibi sona erdi.
Ev sahibi ekip Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. ligde puanını 7’ye çıkartırken, rakibini puan olarak yakalama fırsatını tepen Orduspor 1967 A.Ş. ise 4 puana çıktı.
Stadyum: Bergama 14 Eylül
Hakemler: Onur Güneş, Caner Kurt, Demirhan Emir, Bekir Özcan
Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş.: Amir Güren, Mert Çakar (Dk.75 Ali Emre Ustaalioğlu), Fuat Duran, Arda Okumuş, Yılmaz Özeren, Ferhat Çulcuoğlu, (Dk.46 Mete Karahan) Berat Yaman, Halil İbrahim Keleş (Dk.86 Kağan Topçu), Burak Göksel (Dk.89 Melih Serhat İştar), Aziz Kızılgün (Dk.75 Atalay Yıldırım), Erhan Şentürk
Orduspor 1967 A.Ş.: Cihan Şentürk, İsmail Kayalı, Yusuf Avcılar, Rıdvan Koçak, Fatih Mankır, Kadir Taşoğlu (Dk.90 Güney Tutcuoğlu), Mustafa Samican Keskin, Güney Gençel, Recep Gül (Dk.20 Gökay Eser), Önder Akdağ (Dk.70 Cevatcan Ekinci), Şükrü Kaan Kılıçaslan
Sarı Kartlar: Halil İbrahim Keleş, Fuat Duran, Berat Yaman (Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş.), Fatih Mankır, Şükrü Kaan Kılıçaslan (Orduspor 1967 A.Ş.)
SAMET KARADAĞ