- Temmuz 26, 2023
- No Comment
- 74
Orduspor 1967 A.Ş.’den Resmen Ayrıldı, İmzayı Attı
TFF 3.Lig’de iki sezondur Orduspor 1967 A.Ş.’yi Play-Off oynatma başarısı gösteren Cahit Erçevik, daha önce anlaşmaya vardığı 2.Lig ekibi Arnavutköy…
TFF 3.Lig’de iki sezondur Orduspor 1967 A.Ş.’yi Play-Off oynatma başarısı gösteren Cahit Erçevik, daha önce anlaşmaya vardığı 2.Lig ekibi Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor’a resmi imzayı attı.
2021-2022 sezonunda Edirnespor teknik direktörü iken Ordu’da oynanan maçta Orduspor 1967 A.Ş.’yi 6-1 yenen ve maçın ardından Orduspor 1967 A.Ş. ile teknik direktörlük konusunda sözleşme imzalayan Cahit Erçevik, 1.5 sezon boyunca çalıştırdığı Ordu ekibini iki sezonda da Play-Off’lara taşımıştı.
İki sezondur Play-Off oynayan Orduspor 1967 A.Ş. yeni sezonda farklı bir yol izlerken, Orduspor 1967 A.Ş.’de teknik direktör Cahit Erçevik ile yollar ayrılmıştı. İlk kez 21 Haziran’da Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’de yer alan ‘Orduspor 1967 A.Ş.’de Cahit Erçevik Dönemi Bitiyor’ haberininin ardından Cahit Erçevik’in 2.Lig ekibi Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor ile anlaştığı ortaya çıkmıştı.
Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor’un teklifini kabul eden Cahit Erçevik, yeni kulübü ile resmi imzayı attı. Cahit Erçevik, Orduspor 1967 A.Ş.’de toplamda 46 maçta 24 galibiyet, 11 beraberlik ve 11 beraberlik alırken iç sahada oynanan karşılaşmalarda sadece bir maçı kaybetmişti.
SAMET KARADAĞ