- Mart 16, 2022
- No Comment
- 70
Orduspor 1967 A.Ş., Erçevik İle Daha Golcü !
TFF 3.Lig 3.Grup ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş., Teknik Direktör Cahit Erçevik’in takımın başına geçtiği 11 karşılaşmada 10 galibiyet alırken bu…
TFF 3.Lig 3.Grup ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş., Teknik Direktör Cahit Erçevik’in takımın başına geçtiği 11 karşılaşmada 10 galibiyet alırken bu süreçte ise Erçevik öncesindeki teknik adam Telat Özden’den daha golcü bir takım konumuna geldi.
2018-2019 sezonu başında Ordu 1.Amatör Lig’de Yeni Mahalle 52 Spor’un ismini Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü yapması ile üst üste iki sezon katıldığı liglerde şampiyonluk yaşayarak 3.Lig’e kadar yükselen Ordu temsilcisi, 3.Lig’de zirve yarışını sürdürüyor. Orduspor 1967 A.Ş.’de ise alınan başarılı sonuçlarda Cahit Erçevik’in imzası açıkça görülüyor.
Sezona geçen sezon takımı Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk yapan Telat Özden ile başlayan Orduspor 1967 A.Ş., Özden ile 14 maçlık serüvenin ardından yollarını ayırmıştı. Telat Özden gözetiminde Orduspor 1967 A.Ş., oynadığı 14 karşılaşmada 21 gol atarken, Cahit Erçevik gözetiminde ise henüz 11 maç oynanmasına rağmen atılan gol sayısı 26’yı gördü.
Orduspor 1967 A.Ş., Telat Özden gözetiminde 14 maçta rakiplerinden 14 gol yiyen bir takım yaratırken, maç başına 1 gol yemişti. Cahit Erçevik ise 11 maçlık süreçte sadece 6 gol yiyen bir takım ortaya çıkardı. Orduspor 1967 A.Ş. bu sezon içerisinde teknik direktörsüz çıktığı maçta ise Criptoswaps Edirnespor karşısında sahadan 6-1 mağlup ayrılmıştı.
SAMET KARADAĞ