Orduspor 1967 A.Ş.-Esenler Erokspor Maçı Yine Ertelendi !

TFF 3.Lig’de geçtiğimiz hafta yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşullarından dolayı lig fikstürü bir hafta kaydırılırken, Orduspor 1967 A.Ş.-Esenler Erokspor maçı yine olumsuz hava şartlarına takıldı.

Orduspor 1967 A.Ş.cephesinde sezonun erken final maçlarından birisi olan Esenler Erokspor maçı bir türlü oynanamadı. Geçtiğimiz hafta sonu Türkiye Futbol Federasyonu tarafından alt ligler maçlarının fikstürü olumsuz hava şartlarına takılırken, 20 Mart’a ertelenen maçların içerisindeki karşılaşma olan Orduspor 1967 A.Ş.-Esenler Erokspor maçı yine ertelendi.

Ordu’da Perşembe günü başlayan kar yağışı her geçen gün artarken, Altınordu İlçesi’nde bulunan Yeni Ordu Stadyumu geçen hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da beyaza büründü. Türkiye Futbol Federasyonu ise Orduspor 1967 A.Ş. ile Esenler Erokspor maçını ileri bir tarihe erteledi ve Esenler Erokspor Ordu’ya dahi hareket etmedi.

Orduspor 1967 A.Ş.cephesinden yapılan açıklamada ise “TFF’nin aldığı karar doğrultusunda 20.03.2022 saat 14.00’te oynamamız gereken Esenler Erokspor maçı elverişsiz hava koşulları ve buna bağlı olarak ulaşımda yaşanan aksaklıklar nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir.” ifadelerine yer verildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!