- Mayıs 29, 2024
- No Comment
- 234
Orduspor 1967 A.Ş. Formasını 87 Maç Giymişti, Takıma Resmen Veda Etti
TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş.’de üç sezondur forma giyen ve bu süre zarfında 87 maça çıkarak 20 gol atan…
TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş.’de üç sezondur forma giyen ve bu süre zarfında 87 maça çıkarak 20 gol atan Cevatcan Ekinci ”’Sevgili Orduspor 1967 A.Ş. ailesi; üç sezon formasını giydiğim Orduspor 1967 A.Ş. kulübünden ayrılmış bulunmaktayım” açıklamasını yaptı.
Ordu Futbolu’nda 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Fatsa Belediyespor’da forma giydikten sonra son olarak Orduspor 1967 A.Ş.’de şans bulan Cevatcan Ekinci üç sezondur Mor-Beyaz-Sarılı ekipte şans buluyordu. Özellikle ilk sezon Cahit Erçevik göreve geldikten sonra hamle oyuncusu konumuna düşen 1999 doğumlu Ekinci, üç sezon sonra yaptığı açıklamada takımdan ayrıldığını belirtti. İlk sezonunda 35 maça çıkan ve 10 gol atan Ekinci, ikinci sezonunda 29 maça çıkarak 5 gol atmıştı. Geride kalan sezonda Play-Off potası dışında kalan takımda 22 maça çıkarak 5 gol atan Cevatcan Ekinci takıma veda etti.
1999 doğumlu kanat oyuncusu Cevatcan Ekinci sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ”Sevgili Orduspor 1967 A.Ş. ailesi; üç sezon formasını giydiğim Orduspor 1967 A.Ş. kulübünden ayrılmış bulunmaktayım. Burada geçirdiğim süre boyunca takım arkadaşlarım, teknik ekip ve taraftarlarla birlikte unutulmaz anılar biriktirdim. Destekleriniz ve dostluğunuz için hepinize minnettarım. Orduspor 1967 A.Ş.’nin başarılarının devamının yürekten diliyorum. Hakkınızı helal edin.” diyerek ayrılığı resmileştirdi.
Cevatcan Ekinci, bu sezon attığı beş golün tamamını oyuna sonradan girdiği maçlarda atarken adeta nöbetçi golcü Semih Şentürk’ü hatırlattı. Cevatcan Ekinci’nin Orduspor 1967 A.Ş. ile olan sözleşmesi bu sezon sona erdi.
SAMET KARADAĞ