- Ağustos 1, 2023
- No Comment
- 102
Orduspor 1967 A.Ş. Gençleşiyor
TFF 3.Lig’de yeni sezon öncesinde transfer hareketi beklenen ancak şu ana kadar tek transferi resmiyete döken Orduspor 1967 A.Ş., yeni…
TFF 3.Lig’de yeni sezon öncesinde transfer hareketi beklenen ancak şu ana kadar tek transferi resmiyete döken Orduspor 1967 A.Ş., yeni sezonda daha genç bir kadro kuracak.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig 4.Grup’ta mücadele edecek olan ve Muzaffer Taşkın’ı göreve getiren Orduspor 1967 A.Ş.’de beklenti şu an için sadece transfer. Takımdan birçok futbolcu ayrılırken, Orduspor 1967 A.Ş., giden oyuncuların yerini henüz dolduramadı. Geçen sezon az süre alan ve sözleşmeleri devam eden oyuncular takımda kalırken, ayrıca genç oyuncular da antrenmanda teknik ekibin gözüne girmeye çalışıyor.
Orduspor 1967 A.Ş.’de altyapı ekibinin A takıma sunduğu rapor doğrultusunda Ramis Şahin, Arda Korkmaz, Ferdi Güzelsu, Alperen Günlü, Yiğit Tozlu, Berkay Dinger, Yakup Mete Bastırmacı, Cenk Tüysüz ve Yusuf Döngez A takım antrenmanlarında yer alırken, deneme için gelen bazı genç oyuncular da 2.Etap kamp çalışması öncesinde kamp kadrosuna yer alabilmek için pür dikkat çalışıyor.
Yeni sezonda şu ana kadar Furkan Mızrak transferini açıklayan Orduspor 1967 A.Ş.’de Afyon’da yapılacak olan kamp öncesinde yeni transferler ve takımda kalacak iç transferlerin tamamlanması bekleniyor.
SAMET KARADAĞ