- Eylül 6, 2023
- No Comment
- 118
Orduspor 1967 A.Ş. Hazırlıklarını Karşıyaka’da Sürdürüyor
TFF 3.Lig’de yeni sezonu Yeni Ordu Stadyumu’nda açacak olan Orduspor 1967 A.Ş.’de, yeni sezon hazırlıkları Karşıyaka Tesisleri’nde bulunan çim sahada…
![Orduspor 1967 A.Ş. Hazırlıklarını Karşıyaka’da Sürdürüyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Orduspor-1967-a.s.png)
TFF 3.Lig’de yeni sezonu Yeni Ordu Stadyumu’nda açacak olan Orduspor 1967 A.Ş.’de, yeni sezon hazırlıkları Karşıyaka Tesisleri’nde bulunan çim sahada sürüyor.
2023-2024 sezonunda yaptığı transferlerle taraftarları tatmin etmeyen ve yeni takviyeler yapması beklenen Orduspor 1967 A.Ş.’de hazırlıklar sürüyor. Afyon’da yaptığı hazırlık kampında üç hazırlık maçı yapan ve iki mağlubiyet alan Orduspor 1967 A.Ş., Ordu’da da Eynesil Belediyespor ile karşılaşmış ve golsüz berabere kalmıştı.
Orduspor 1967 A.Ş.’de takımın çiçeği burnunda teknik direktörü Cüneyt Tiryaki önderliğinde çalışmalarını sürdüren Orduspor 1967 A.Ş.’de hazırlıklar Karşıyaka Tesisleri’nde sürüyor. Orduspor 1967 A.Ş.’nin Cumhuriyet Mahallesi’nde Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan kulüp tesisi olmasına rağmen, Orduspor 1967 A.Ş. çim saha tercihi nedeniyle çalışmalarını Karşıyaka Tesisleri’nde sürdürüyor.
Sezonun ilk maçını ligin yeni ekibi Sultanbeyli Belediyespor ile yapacak olan Orduspor 1967 A.Ş.’de yapılan antrenmanlarla birlikte Cüneyt Tiryaki takımı yeni sezona hazırlıyor. Cüneyt Tiryaki’nin kafasına sezonun ilk haftasında sahaya süreceği ilk 11 noktasında ise maça kadar belirlemek istiyor.
SAMET KARADAĞ