- Temmuz 29, 2023
- No Comment
- 76
Orduspor 1967 A.Ş., Hücumu İçerden Çözüyor
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezonda hücum oyuncusu Cevatcan Ekinci’nin daha fazla forma giyeceği ve hücum varyasyonlarında…
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezonda hücum oyuncusu Cevatcan Ekinci’nin daha fazla forma giyeceği ve hücum varyasyonlarında etkin bir rol alacağı öğrenildi.
Ordu Futbolu’nda 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Fatsa Belediyespor’da forma giydikten sonra son olarak Orduspor 1967 A.Ş.’de şans bulan Cevatcan Ekinci iki sezondur Mor-Beyaz-Sarılı ekipte şans buluyordu. Özellikle Cahit Erçevik göreve geldikten sonra hamle oyuncusu konumuna düşen 1999 doğumlu Ekinci, yeni sezonda Muzaffer Taşkın gözetimindeki Orduspor 1967 A.Ş.’de ilk 11 oyuncusu olmak istiyor.
2021-2022 sezonu başında transfer olduğu Orduspor 1967 A.Ş. ile 2024 yılına kadar sözleşme imzalayan Cevatcan Ekinci, yeni sezon antrenmanlarında tüm dikkatiyle çalışıyor. Ordu ekibiyle iki sezondur Play-Off oynayan Ekinci, ilk sezonunda 35 maça çıkarkan 10 gol atma başarısı göstermişti. İlk sezonunda duble yapan Cevatcan Ekinci, sadece bir kez ilk 11’de forma giydiği ligde 29 maça çıkarak 5 gol atmıştı.
Orduspor 1967 A.Ş. forması ile ikinci sezonunda sadece 496 dakika süre alan Cevatcan Ekinci hem sağ kanat hem de forvette forma giyerken, yeni sezonda hücum hattında en kilit isim olmak istiyor.
SAMET KARADAĞ