- Aralık 8, 2022
- No Comment
- 82
Orduspor 1967 A.Ş., İstanbul Deplasmanında !
TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş., deplasmandaki kötü formunu son vermek adına ligde 16.haftada karşılaşacağı Bayrampaşaspor A.Ş. karşısında…
TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş., deplasmandaki kötü formunu son vermek adına ligde 16.haftada karşılaşacağı Bayrampaşaspor A.Ş. karşısında mutlak galibiyet hedefliyor.
Ligde iç sahada aldığı sonuçlarla yüzleri gülen ancak deplasmanda haftalardır galibiyet alamayan Orduspor 1967 A.Ş., ligin ilk yarısının son deplasman maçında İstanbul’da sahaya çıkacak. İstanbul’da Bayrampaşaspor A.Ş. ile karşılaşacak olan Orduspor 1967 A.Ş.’yi, İstanbul’de ikamet eden Ordulu sporseverlerin desteklemesi bekleniyor.
Hafta başından bu yana hazırlıklarına sürdüren ve İstanbul’a hareket eden Orduspor 1967 A.Ş.’de futbolcuların neşeli ve istekli olmaları dikkat çekerken, tecrübeli çalıştırıcı, idman sırasında futbolculara yapmaları gerekeni uygulamalı olarak gösterdi. Orduspor 1967 A.Ş.’de, Bayrampaşaspor A.Ş. karşılaşmasında cezasından dolayı Ufuk Özcan forma giymeyecek. Ordu ekibinde aynı zamanda Erdinç Karakaş, Serhat Velioğlu, Burak Sürmeli, Metin Sevinç ve Harun Özcan ise sarı kart sınırında olan isimler.
Bayrampaşaspor A.Ş. ile Orduspor 1967 A.Ş. arasındaki karşılaşma 10 Aralık Cumartesi günü saat 13:00’de Bayrampaşa Çetin Emeç Stadyumu’nda oynanacak.
Samet Karadağ