Orduspor 1967 A.Ş. İzne Çıktı !

2022-2023 sezonunda TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 A.Ş., yeni sezon öncesinde 1.Etap çalışmalarının sonuna gelerek Pazartesi gününe kadar izne çıktı.

15 Temmuz’da ilk olarak Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda sahaya inen Orduspor 1967 A.Ş., teknik direktör Cahit Erçevik gözetiminde hazırlandı. Zaman zaman tek antrenman ancak çoğunlukla günü çift antrenmanla geçiren Orduspor 1967 A.Ş.’de ilk etap çalışmaları sona erdi.

Son olarak Fatsa Belediyespor ile antrenman maçı oynayan ve maçı 3-0 kazanan Orduspor 1967 A.Ş.’de Teknik Direktör Cahit Erçevik takıma üç gün izin verdi. Sarı-Mor-Beyazlı ekipte 2.Etap kamp çalışması ise 8 Ağustos Pazartesi günü Afyon’da başlayacak.

Teknik Direktör Cahit Erçevik’in kampta oynanacak hazırlık maçlarında takım hakkında daha net bilgiler edineceği ve eksik bölgeler için yönetimden transfer isteyebileceği öğrenildi. Ordu ekibi şu ana kadar dış transferde Uğur Ayhan, Ömürcan Çavuşoğlu, Harun Özcan, İbrahim Konuksever, Burak Sürmeli, Abdülkadir Akyıldız, Güney Gençel, Arif Birşen, Erdinç Karakaş, Gökay Eser ve Yusuf Avcılar, iç transferde ise Eray Eren, Hakan Aydın, Serhat Velioğlu, Ufuk Özcan ve Metin Sevinç ile anlaşmaya varmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!