- Eylül 30, 2023
- No Comment
- 152
Orduspor 1967 A.Ş. Lideri Yenmek İstiyor
TFF 3.Lig’de mücadele eden ve ligin ilk üç haftasında aldığı üç mağlubiyetle son sıraya yerleşen Orduspor 1967 A.Ş., yeni teknik…
![Orduspor 1967 A.Ş. Lideri Yenmek İstiyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Orduspor-1967-A.S.jpg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden ve ligin ilk üç haftasında aldığı üç mağlubiyetle son sıraya yerleşen Orduspor 1967 A.Ş., yeni teknik direktörü ile ilk maçında lider Bitexen Adana 1954 Futbol Kulübü’nü yenmek istiyor.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’e şampiyonluk hesapları yaparak giren ancak planları maçlarda skorboardla uyuşmayan Orduspor 1967 A.Ş., sezonun dördüncü maçına çıkıyor. Orduspor 1967 A.Ş.’de alınan üç mağlubiyetin ardından teknik direktör Cüneyt Tiryaki istifa ederken hemen akabinde takım Bülent Demirkanlı’ya emanet edilmişti.
Salı günü Ordu’ya gelerek imzayı atan Bülent Demirkanlı ayağının tozuyla ilk antrenmanına çıkarken, takımla ilk maçını ise Pazar günü Mersin’de oynayacak. Bülent Demirkanlı’nın Orduspor 1967 A.Ş.’deki ilk maçında sahaya süreceği ilk 11 ise oldukça merak ediliyor.
Lider Bitexen Adana 1954 Futbol Kulübü ile Orduspor 1967 A.Ş. arasındaki karşılaşma 1 Ekim Pazar günü saat 15:30’da Tarsus İlçe Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ