Mart 29, 2023

Orduspor 1967 A.Ş.’de Mustafa Cezalı, 5 İsim Sınırda !

TFF 3.Lig 3.Grup’ta mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’un joker futbolcusu Mustafa Bayhan’ı cezasından dolayı kullanamayacağı Çankaya Futbol Kulübü maçında 5 futbolcu da ceza sınırında yer alıyor.

2021-2022 sezonunda son oynadığı dört maçı kazanarak Play-Off potasına yaklana Orduspor 1967 A.Ş.’de, 20.haftada oynanacak olan Çankaya Futbol Kulübü maçında dikkatler 5 futbolcuda olacak. Geçtiğimiz hafta oynanan Karbel Karaköprü Belediyespor maçında sarı kart gören Mustafa Bayhan’ın cezalı duruma düştüğü maç öncesinde ise Metin Sevinç, Bilal Gülden, Serhat Velioğlu, Oğuz Saltabaş ve Seçim Can Koç kart sınırında yer alıyor.

Pazar günü oynanması beklenen Çankaya Futbol Kulübü maçında bu beş futbolcunun olası sarı kart görmeleri halinde bir hafta sonra oynanacak olan Modafen maçında forma giyemeyecek. Teknik Direktör Cahit Erçevik’in takımın başında olduğu ilk 3 maçta takım halinde 4 kez sarı kart gören Orduspor 1967 A.Ş.’de son hafta oynanan Karbel Karaköprü Belediyespor maçında ise 6 futbolcu sarı kart görmüştü.

Orduspor 1967 A.Ş.’nin ise Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği’nde Karbel Karaköprü Belediyespor maçında “6 futbolcusunun sarı kart görmesi suretiyle takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 40. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!