- Ekim 11, 2023
- No Comment
- 271
Orduspor 1967 A.Ş.’nin Eski Golcüsü Kupada Şov Yaptı, Bir Maçta Tam Dört Gol Attı
Orduspor 1967 A.Ş. formasıyla attığı 17 golle geçen sezon takımı sırtlayan Harun Özcan, yeni sezonda transfer olduğu Kuzey Marmara A.Ş.…
![Orduspor 1967 A.Ş.’nin Eski Golcüsü Kupada Şov Yaptı, Bir Maçta Tam Dört Gol Attı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/harun-ozcan.png)
Orduspor 1967 A.Ş. formasıyla attığı 17 golle geçen sezon takımı sırtlayan Harun Özcan, yeni sezonda transfer olduğu Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor forması ile ilk gollerini Ziraat Türkiye Kupası maçında yaptı ve oyuna sonradan girdiği maçta dört gol birden attı.
TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş.’nin geçen sezon Trendyol 1.Lig ekibi Eyüpspor’dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Ordulu forvet oyuncusu Harun Özcan, memleketi Ordu’da tam 17 golle sezonu tamamlamıştı. Teknik Direktör Cahit Erçevik ile yeni sezonda 2.Lig ekibi Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor’a giden Harun Özcan, İstanbul ekibindeki sessizliğini Ziraat Türkiye Kupası maçında bozdu.
Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor forması ile ligde oynadığı 7 maçta da gol atamayan 2000 doğumlu forvet oyuncusu Harun Özcan, Ziraat Türkiye Kupası maçında takımı adına dört gol birden attı ve adeta bir açıldı pir açıldı. Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor’un Silivrispor ile oynadığı kupa maçında ikinci yarıda oyuna giren Harun Özcan, 50.dakikada attığı golün ardından 90+5.dakikada bir gol daha attı ve skoru 3-3 yaparak maçı uzatmaya taşıdı.
3-3 biten maçın uzatmaya gitmesiyle birlikte durmaya niyeti olmayan Harun Özcan 92 ve 112.dakikalarda iki gol daha attı ve 6-3 biten maçta takımı adına 4 gol attı. Harun Özcan’ın maçı uzatmaya götüren golünün ardından maçı 6-3 kazanan Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor, Ziraat Türkiye Kupası’nda 3.Tura yükseldi.
SAMET KARADAĞ