- Mayıs 11, 2023
- No Comment
- 79
Orduspor 1967 A.Ş.’nin Grubu İyice Karıştı !
Orduspor 1967 A.Ş.’nin mücadele verdiği TFF 3.Lig 2.Grup’ta 30 maçlık sürecin ardından kalan son iki hafta öncesinde ilk dört sıradaki…
Orduspor 1967 A.Ş.’nin mücadele verdiği TFF 3.Lig 2.Grup’ta 30 maçlık sürecin ardından kalan son iki hafta öncesinde ilk dört sıradaki takımların puanları 65, 64, 63 ve 62 oldu.
TFF 3.Lig’de ligin bitmesine son iki maç kala hem kümede kalma hem Play-Off hem de şampiyonluk mücadelesi devam ediyor. Ordu’dan üç takımın mücadele ettiği TFF 3.Lig’de ise temsilcilerimiz ayrı gruplarda yer alıyor. Orduspor 1967 A.Ş.’nin yer aldığı TFF 3.Lig 2.Grup’ta ise son iki hafta öncesinde dört takımın şampiyonluk şansı devam ediyor.
Erteleme maçında Armoni Alanya Kestelspor’un Turgutluspor karşısında 3-0 gibi rahat bir galibiyet almasıyla birlikte grubun zirve yarışı iyice karıştı. Puanını 63 yapan Akdeniz ekibi, Orduspor 1967 A.Ş.’yi geride bırakarak ligde üçüncü sıraya yerleşti.
TFF 3.Lig 2.Grup’ta geride kalan 30 maçın ardından lider Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü lider durumda yer alırken, dördüncü sırda yer alan Orduspor 1967 A.Ş.’nin bile şampiyonluk şansı sürüyor. İşte ligde ilk 4 sıra:
1.Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü – 65 PUAN
2.Karaman Futbol Kulübü – 64 PUAN
3.Armoni Alanya Kestelspor – 63 PUAN
4.Orduspor 1967 A.Ş. – 62 PUAN
SAMET KARADAĞ