- Şubat 15, 2022
- No Comment
- 68
Orduspor 1967 A.Ş.’nin Yükselişi Sürüyor !
2021-2022 sezonuna fırtına gibi başlangıç yapan Orduspor 1967 A.Ş.’de alınan kötü sonuçların ardından ise teknik direktör değişikliğine gidilirken, yeni teknik…
2021-2022 sezonuna fırtına gibi başlangıç yapan Orduspor 1967 A.Ş.’de alınan kötü sonuçların ardından ise teknik direktör değişikliğine gidilirken, yeni teknik direktör Cahit Erçevik’in şu ana kadar bileği bükülmedi.
Kulüp tarihinde bu sezona kadar Altaş Soyaspor ve Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü adıyla farklı yıllarda mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig üzerine çıkarak ilk kez profesyonel liglerde boy gösteren Orduspor 1967 A.Ş.’nin yükselişi sürüyor. Mor-Beyazlı takım, ligde son olarak deplasmanda Ağrı 1970 Spor’u yenerek arka arkaya yedinci galibiyetini aldı.
Teknik Direktör Cahit Erçevik’in gelişiyle adeta kabuk değiştiren ve 6-1’lik Edirnespor mağlubiyetini hemen unutan Orduspor 1967 A.Ş., 7 maçta adeta puan tablosunda müthiş bir sıçrayış gerçekleştirdi. Cahit Erçevik öncesinde 20 puanla 11.sırada yer alan Mor-Beyazlı ekip, 7 maçta topladığı 21 puan sonrasında 41 puana ulaşarak 3.sıraya yükseldi.
Orduspor 1967 A.Ş. şu ana kadar çıktığı 22 maçta 12 galibiyet 5 beraberlik ve 5 mağlubiyet alırken oynadığı maçlarda 43 gol atıp 24 gol yedi.
SAMET KARADAĞ