- Mart 15, 2024
- No Comment
- 149
Orduspor 1967 A.Ş., Rakibini Tarihinde İlk Kez Yenmek İstiyor
TFF 3.Lig’de bu hafta deplasmanda İdaş Çatalcaspor ile karşı karşıya gelecek olan ve daha önce rakibi ile sadece bir kez…
![Orduspor 1967 A.Ş., Rakibini Tarihinde İlk Kez Yenmek İstiyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/01/Orduspor-1967-A.S.jpeg)
TFF 3.Lig’de bu hafta deplasmanda İdaş Çatalcaspor ile karşı karşıya gelecek olan ve daha önce rakibi ile sadece bir kez karşı karşıya gelen Orduspor 1967 A.Ş., rakibini yenerek iki takım arasındaki ikinci maçta ilk kez kazanan taraf olmak istiyor.
2023-2024 sezonunda Cumartesi günü mesaisinde deplasmanda İdaş Çatalcaspor ile karşı karşıya gelecek olan Orduspor 1967 A.Ş.’de Ordu’daki hazırlıklar sona ererken, takım bu süreçte deplasman gitti. Sezonun ilk yarısında rakibi ile oynadığı maçta 90+7.dakikada attığı golle rakibinden puan almayı başaran Orduspor 1967 A.Ş., kulüp tarihinde ikinci kez karşı karşıya geleceği rakibi karşısında kazanan taraf olmak istiyor. İki takım şu ana kadar birbirleri ile sadece bir kez karşılaşırken bu karşılaşma ise 2-2 bitmişti.
Orduspor 1967 A.Ş.’de geçen hafta Ordu’da Bursa Yıldırımspor karşısında alınan 0-0’lık beraberlik sonrasında takımda moraller bozulurken, teknik direktör Sinan Yücer gözetiminde Bursa Yıldırımspor maçı geride bırakılmış ve takım İdaş Çatalcaspor maçına odaklanmıştı. İki takım arasındaki mücadele öncesinde İdaş Çatalcaspor ligde 21 puanla 11.sırada yer alırken, Orduspor 1967 A.Ş. ise 34 puanla ligde 6.sırada yer alıyor.
İdaş Çatalcaspor ile Orduspor 1967 A.Ş. arasındaki kritik mücadele 17 Mart Cumartesi günü saat 14:00’ta Çatalca İzzettin Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ