Orduspor 1967 A.Ş., Tam Kadro Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde !

TFF 3.Lig’de mücadele eden ve Play-Off’ları garantileyen Orduspor 1967 A.Ş., bayramın son gününde Ordu Büyükşehir Belediye Binası’na giderek Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’i ziyaret etti.

Yeni Mahalle 52 Spor’un yarışmacı haklarını aldıktan sonra merdivenleri koşar adım çıkan Ordu ekibi, 1.Amatör Lig ve Bölgesel Amatör Lig şampiyonluğu yaşadıktan sonra 3.Lig’deki ilk sezonunda Play-Off’a kaldı. Orduspor 1967 A.Ş., kulübe desteğini esirgemeyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’i bayram ziyaretinde bulundu.

Orduspor 1967 A.Ş.’nin belediye ziyaretinde kulüp yönetimi, A Takım ve alt yaş kategorileri futbolcuları, teknik heyet ve tüm çalışanları yer alırken toplantı salonunda gerçekleştirilen sohbet sonrası A takım, A takım teknik heyeti ve yöneticileri makamında misafir eden Başkan Güler’e takım kaptanı Eray Eren tarafından Orduspor forması hediye edildi.

Kalabalık gerçekleşen ziyarette ayrıca Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır ve ekibi ile Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Metin Kır ve ekibi de yer aldı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!