- Ağustos 29, 2022
- No Comment
- 63
Orduspor 1967 A.Ş. Tesislerine Su Baskını !
Ordu’da Pazar günü akşam saatlerinde başlayan yoğun yağmur sonrasında Sağra Mevkii’nde bulunan tesisleri kullanan TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş.…
Ordu’da Pazar günü akşam saatlerinde başlayan yoğun yağmur sonrasında Sağra Mevkii’nde bulunan tesisleri kullanan TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş. sular altında kaldı.
2022-2023 sezonu öncesinde hazırlıklarına başlayan ve ligin ilk haftasında oynanacak maç öncesinde son hazırlıklarına giren Orduspor 1967 A.Ş.’ye Kulüp Binası şoku. Uzun zamandır sıcak havaların hakim olduğu Ordu’da Pazar günü akşam saatlerinde başlayan yoğun yağış sonrasında Orduspor 1967 A.Ş.’nin kullandığı tesisleri su bastı
Orduspor 1967 A.Ş.’nin konu hakkında yaptığı açıklama sitem dolu olurken ‘Su tahliye işlemleri kendi çabalarımızla gerçekleştirmeye çalıştık. Kamuoyunun vicdanına duyurulur’ ifadelerine yer verildi. Yeni Mahalle 52 Spor’un hakkının alındığı 2019-2020 sezonundan bu yana Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin desteğini esirgemediği Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezonda bu konuda araların açıldığı öğrenildi.
Orduspor 1967 A.Ş. ayrıca yağış sonrasında yaptığı detaylı açıklamada ‘Kısa sürede etkisini gösteren yağışla tesislerimiz su altında kaldı. Yağış sonrasında odalarımızdan bazıları ve mutfak bölümünde su tahliye işlemlerini kendi çabalarımızla hallettik’ açıklamasına yer verildi.
SAMET KARADAĞ