- Eylül 25, 2023
- No Comment
- 323
Orduspor 1967 A.Ş. Üçüncü Teknik Direktörünü Arıyor
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de Cüneyt Tiryaki’nin istifasını kabul eden yönetim, 2023-2024 sezonunda üçüncü teknik direktörünü arıyor. Geçtiğimiz…
![Orduspor 1967 A.Ş. Üçüncü Teknik Direktörünü Arıyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Orduspor-1967-A.S-3.png)
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de Cüneyt Tiryaki’nin istifasını kabul eden yönetim, 2023-2024 sezonunda üçüncü teknik direktörünü arıyor.
Geçtiğimiz sezonlarda Cahit Erçevik ile birlikte Play-Off oynayan ancak yeni sezonda hem başkan hem teknik heyet hem de futbolcu kadrosunu değiştiren Orduspor 1967 A.Ş.’de işler ilk üç haftada istenildiği gibi gitmedi. Orduspor 1967 A.Ş.’de üç maçta alınan üç mağlubiyetin ardından Ordulu teknik direktör Cüneyt Tiryaki istifa etmiş ve yönetim kurulu istifayı kabul etmişti.
2023-2024 sezonunda birleşme mottosuyla giren ancak 52 Orduspor Futbol Kulübü ile birleşme konusu sekteye uğrayınca sezonu açan Orduspor 1967 A.Ş.’de, teknik direktörlük görevine Muzaffer Taşkın getirilmişti. Taşkın, takımın başında 10 gün dururken yapılan başkan değişikliğinin ardından İsa Akçay takımın başına Cüneyt Tiryaki’yi getirmişti.
Orduspor 1967 A.Ş.’de Cüneyt Tiryaki’nin göreve gelmesiyle birlikte yönetim ve futbolcular şampiyonluk şarkıları söylerken, evdeki hesap çarşıya uymadı. Orduspor 1967 A.Ş., ligin ilk üç maçında üç mağlubiyet alırken bu süreçte Cüneyt Tiryaki de görevden ayrılmıştı. Orduspor 1967 A.Ş.’de takımın yeni teknik direktörünün ise kim olacağı merak edilmeye başlandı.
SAMET KARADAĞ