- Ağustos 4, 2023
- No Comment
- 73
Orduspor 1967 A.Ş. Yeni Teknik Direktör Peşinde
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 A.Ş.’de sadece 10 gün takımın başında antrenmana çıkan Muzaffer Taşkın’ın ayrılması sonrasında yeni…
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 A.Ş.’de sadece 10 gün takımın başında antrenmana çıkan Muzaffer Taşkın’ın ayrılması sonrasında yeni başkan İsa Akçay teknik direktör adaylarını değerlendirmeye kaldı.
2023-2024 sezonu öncesinde 52 Orduspor Futbol Kulübü ile birleşme noktasında zaman kaybeden ve birleşme olmayınca birçok noktada zamanı daralan Orduspor 1967 A.Ş.’de, sezonun ilk antrenmanı öncesinde Muzaffer Taşkın’ın teknik direktörlük görevine getirildiği açıklanmıştı. Orduspor’da şampiyonluk sevinci yaşayan Muzaffer Taşkın ise görevde sadece 10 gün kalmıştı.
Orduspor 1967 A.Ş.’de Kulüp Başkanlığı Adem Akça’dan İsa Akçay’a devredilirken, Orduspor 1967 A.Ş.’de ilk kez A takım teknik direktörlüğü kariyerine başlaması beklenen Muzaffer Taşkın ise görevi bırakmıştı. Yeni yönetimin önünü açmak için görevden ayrılma isteğinde bulunan Muzaffer Taşkın’ın bu isteğini ise kulübün yeni başkanı İsa Akçay ve yönetim kurulu üyeleri kabul etmişti.
9-10 Eylül tarihinde sezonun ilk maçını oynayacak olan Orduspor 1967 A.Ş.’de takımı altyapı antrenörleri çalıştırırken, yeni teknik direktörün ise kısa sürede açıklanması bekleniyor. Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni anlaşılacak teknik direktörün ardından hızlıca dış transfere ağırlık verileceği öğrenildi.
SAMET KARADAĞ