Haziran 8, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K. Başkanı, Genç’i Topa Tuttu !

TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek, Fethiyespor maçının ardından Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i sert bir dille eleştirdi.

İlk defa mücadele ettiği TFF 3.Lig’e çok iyi bir başlangıç yaparak 7 karşılaşmada 4 galibiyet ve 3 beraberlik alan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, saha içinden daha çok saha dışı olaylarla gündemden düşmüyor. Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde Başkan Savaş Şimşek’ten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i hedef alan açıklamalar geldi.

Maçlarını Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda oynayan Mor-Beyazlı ekip özellikle maçlarının oynandığı zaman saha bakımının kötü olduğundan şikayet ederken:”19 Eylül Stadyumu’nda oynadığımız ve Fethiyespor ile berabere kaldığımız son maçta dahi 19 Eylül Stadyumu’nun zeminin hazırlanması, çimlerinin biçilmesi ve bakımının yapılması gerçeği herkes tarafından bilinirken, stadyumda özellikle bizim karşılaşmalarımız öncesinde hiçbir bakımın yapılmaması, çimlerin karşılaşma öncesinde biçilmiyor olması ve bu durumun süreklilik arz ediyor olması kabul ve izah edilecek bir durum değildir” denildi.

Kulüp Başkanı Savaş Şimşek’in açıklamalarında direkt olarak Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç hedef alınırken: “İlimizdeki Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün başında olan Mustafa Genç’in özellikle bizim karşılaşmalarımızda görevi olunan işleri görmemezlikten gelmesi, kulübümüzün zor şartlarda kalmasını isteyen bir yapılanmadan mı emir aldığı düşüncesi doğurmuştur. Mustafa Genç’in bu şehirde spora hizmet etmediğine inancımız gün geçtikte artmıştır.” ifadelerine yer verildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!