Nisan 1, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K.’e Baklava Dopingi !

Kulüp tarihinde ilk kez mücadele edeceği 3.Lig maçı öncesinde son hazırlıklarını yapan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün antrenmanını Forza Fidangör taraftar grubu ziyaret ederken, antrenman sonrasında baklava ikram etti.

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig’de yaşadığı şampiyonluğun ardından 3.Lig’e yükselen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde heyecan üst seviyede. Altaş Soyaspor, Soyaspor Gençlik ve Yeni Mahalle 52 Spor ile mücadele ettiği kulüp geçmişinin ardında adını Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü olarak değiştiren Ordu temsilcisi, 3.Lig’e iyi başlangıç yapmak istiyor.

Sezonun ilk hafta maçında 4 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’da Büyükçekmece Tepecikspor ile Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda karşılaşacak olan Mor-Beyazlı ekip, maçın oynanacağı stadyumda akşam saatlerinde çift kale antrenman gerçekleştirdi.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün lig öncesinde kritik olan antrenmanını ise Forza Fidangör taraftar grubu ziyaret ederken yakından takip etti. Taraftarlar, destekledikleri takıma ise antrenman sonrasında baklava ikram etti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!