Haziran 8, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K.’e Yine Para Cezası !

TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü son oynadığı İçel İdman Yurdu maçında TFF onayı olmayan forma setleriyle sahaya çıktığı için 4.000 TL para cezası alırken, bu sezon aldığı para cezası ise 90.500 TL oldu.

Sezon başından bu yana Türkiye Futbol Federasyonu’nda logo tescili konusunda sıkıntılar çeken ve logosunu tescil ettiremeyen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü her hafta para cezası almaya devam ediyor. İlk maçlarda ihtar aldıktan sonra para cezası almaya başlayan Mor-Beyazlı ekip, İçel İdman Yurdu maçının ardından 4.000 TL ceza aldı.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun 11 Kasım’da aldığı toplantının ardından çıkar karar neticesinde 06 Aralık’ta oynanan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile İçel İdman Yurdu arasında oynanan karşılaşmaya TFF onayı olmayan forma setleriyle müsabakaya çıkılmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Ordu ekibine 4.000 TL para cezası verildi.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün bu sezon başından bu yana çoğunluğu forma seti onaysızlığı olmak üzere saha dışı ve taraftarın sebep olduğu olaylardan dolayı aldığı para cezası ise 90.500 TL’ye ulaştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!