Mart 28, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K.Fişi Erken Çekti ! 2-0

TFF 3.Lig’de kendi sahasında yeni teknik direktörü Cahit Erçevik ile Gümüşhanespor’u konuk eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, ilk 8 dakikada 2 gol bulurken maçı da 2-0 kazanmayı başardı.

Lige fırtına gibi bir giriş yaparak hedefini bir anda 2.Lig olarak belirleyen ancak daha sonra düşüşe geçen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, şeytanın bacağını yeni teknik direktörü ile kırdı. Açılışından bu yana dört maça çıktığı Yeni Ordu Stadyumu’nda oynadığı maçların tamamını kaybeden Mor-Beyazlı ekip, Gümüşhanespor karşısında ise kazanmayı başardı.

Hafta başında takımı Cahit Erçevik’i emanet eden ve sıkı bir antrenman programına giren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, Gümüşhanespor karşısında maça adeta 1-0 değil 2-0 önde başladı. Henüz ikinci dakikada Ahmet Batuhan Akyüz’ün ardından sekizinci dakikada da Metin Sevinç fileleri havalandırdı ve maç bir anda 2-0 oldu. Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü kalan 82 dakikada bu skoru korudu ve maçı 2-0 kazandı.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü aldığı galibiyetle 23 yaparak ligde Gümüşhanespor’un üzerine çıktı. Konuk ekip ise 21 puanda kaldı.

Stadyum: Yeni Ordu Stadyumu

Hakemler: Sercan Karaca, Yusuf Şimşek, Oğuz Başbenzer

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü: Ferhat Yılmaz, Eray Eren, Ahmet Batuhan Akyüz (Dk.87 Volkan Geyik), Serhat Velioğlu, Mustafa Bayhan, Kadir Seven, Bilal Gülden, Metin Sevinç, Cevat Can Ekinci, Muhammed Kurt (Dk.55 Ömercan Arslan), Oğuz Saltabaş (Dk.69 Seçim Can Koç)

Gümüşhanespor: Cengiz Biçer, Rıdvan Okuş, Burak Koyuncu (Dk.81 Yusuf Yağmur), Sancar Yıldırım, Abdullah Kasap (Dk.46 Mehmet Ali Can), Raif Gündoğdu (Dk.68 Batuhan İhsan Uçan), Nasrullah Dedemen, Sertan İkilmez (Dk.90 Osman Can Kömürcü), Abdurrahman İlkyaz, Halil İbrahim Boşnak (Dk.46 Halil Boşnak), Murat Torun

Goller: Dk.2 Ahmet Batuhan Akyüz, Dk.8 Metin Sevinç (Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü)

Sarı Kartlar: Mustafa Bayhan, Serhat Velioğlu, Ferhat Yılmaz (Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü), Nasrullah, Abdurrahman, Tekin, Rıdvan (Gümüşhanespor)

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!