Mart 20, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K. Gece Maçı İstiyor !

TFF 3.Lig’in yeni ekiplerinden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, sezonun ilk haftasında Ordu’da oynanacağı Büyükçekmece Tepecikspor maçını akşam saatlerinde oynamak için Federasyona başvurdu

Tarihinde ilk kez 3.Lig’de mücadele edecek ve ilk maçını 4 Eylül’de kendi evinde Büyükçekmece Tepecikspor ile yapacak olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurdu.

TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, Futbol Federasyonu’na başvuruda bulunarak Büyükçekmece Tepecikspor maçı başta olmak üzere sezonun kendi saha maçlarını gece oynamak istediğini iletti.

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig maçlarının oynanacağı statları, tarihleri ve saatleri belirlerken, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile Büyükçekmece Tepecikspor arasında oynanacak ve ilerleyen haftalarda Mor-Beyazlı ekibin iç saha maçlarının saatini açıklamadı.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün sezonu Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda başlayacağı ve ilerleyen haftalarda eksiklerin tamamlanması halinde Yeni Ordu Stadyumu’na geçiş yapacağı öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!