Orduspor 1967 F.İ.S.K.’in Hazırlık Maçı Belli Oldu !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, sezon öncesinde 2 Nisan Cuma günü Aliağa Futbol Kulübü ile hazırlık maçında karşılaşacak.

Ordu’nun Altınordu İlçesi’nde aylardır sezon hazırlıklarını yapan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, 18 Mart Perşembe günü Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alan tesislerde toplanarak kampa yolculuk yapmıştı.

Sezonun ikinci etap çalışmaları için Antalya’ya giden Orduspor 1957 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün hazırlık maç programı ise henüz açıklanmadı. 6 yıl aradan sonra Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Mor-Beyazlı ekibin ise yapacağı bir hazırlık maçı belli oldu.

En az iki hafta Antalya’da kamp yapacak olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, Bölgesel Amatör Lig temsilcisi Aliağa Futbol Kulübü ile kampın son günlerinde hazırlık maçı yapacağı kesinleşti. İki ekip arasındaki karşılaşmanın 2 Nisan Cuma günü Antalya Titanic Beach Lara Resort tesislerinde oynanması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!