- Ocak 30, 2020
- No Comment
- 75
Orduspor 1967 F.İ.S.K.- Kotyora FK Maçı 19 Eylül’de !
Ordu 1.Amatör Ligi’nin 13.hafta maçında oynanacak olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile Kotyora Futbol Kulübü arasındaki karşılaşma…
Ordu 1.Amatör Ligi’nin 13.hafta maçında oynanacak olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile Kotyora Futbol Kulübü arasındaki karşılaşma Cumartesi günü 19 Eylül Stadyumu’na oynanacak.
Hafta sonu Ordu 1.Amatör Lig’de 13.hafta heyecanı yaşanacak. Bu sezon bazı maçlarını 19 Eylül Stadyumu’nda oynayan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, bu haftadada 19 Eylül Stadyumu’nda sahaya çıkacak. Mor-Beyazlı ekibin, Kotyora Futbol Kulübü ile oynayacağı karşılaşma 1 Şubat Cumartesi günü saat 15:00’de oynanacak.
Sezonun ilk yarısında Spor Toto Altınordu 1 Nolu Saha’da oynanan maçta Necdet, Bora ve Cenkay’ın golleri ile rakibini 3-0 yenmeyi başaran Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, 19 Eylül Stadyumu’nda oynayacağı karşılaşmadan da galibiyetle ayrılmayı umut ediyor.
İki ekip arasında oynanacak karşılaşma öncesinde Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü 30 puanla ilk sırada yer alırken, Kotyora Futbol Kulübü ise 17 puanla 2.sırada yer alıyor.
SAMET KARADAĞ