Orduspor 1967 F.İ.S.K. Takımı Yenileyecek !

Ordu 1.Amatör Lig’de kayıpsız giden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde Kulüp Başkanı Savaş Şimşek’in, devre arasında takıma birçok takviye yapması bekleniyor.

2019-2020 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de hem puan kaybetmeyen hem de gol yemeyen tek takım olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde devre arası hareketli geçecek. Önümüzdeki hafta oynanacak Perşembespor maçının ardından devre arasına girilecek olan ligde, gözler transfere çevrilecek.

2 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında açık olan Amatör Lig 2.transfer sezonunda ise Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün kesenin ağzını açması bekleniyor. Bu sezon birçok karşılaşmada 2 yedek kaleci bulunduran ve kadro derinliği olmayan Mor-Beyazlı ekibin, birçok takviye yapması bekleniyor.

”Ses Getireceğiz”

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mehmet Hilmi Güler’in desteğini arkasına alan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde Kulüp Başkanı Savaş Şimşek transfer konusu ile ilgili ise ‘Devre arası itibariyle mevcut takım kadromuza ses getirecek takviyeler yaparak üst lig hedefinde ne kadar ciddi olduğumuzu herkese göstereceğiz.’ açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!