Orduspor 1967 F.İ.S.K.’te Evdeki Hesap Çarşıya Uymayabilir !

Ordu 1.Amatör Lig’de bu sezon yaptığı isim değişikliği sonrasında mutlak şampiyonluk hedefleyen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, sezon başından beri ısrarla istediği ve hedeflediği şampiyonluğu bu sezon yaşayamayabilir.

Altaş Soyaspor, Soyaspor Gençlik ve Yeni Mahalle 52 Spor isimlerinin ardından 2019-2020 sezonunda Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü adıyla Ordu 1.Amatör Lig’de iddialı bir ekip oluşturan takım için, bu sezon beklenen hedef gerçekleşmeyebilir. Ordu 1.Amatör Lig ekibi lig maçlarındaki iyi performansını Play-Off’ta devam ettirmek isterken, Covid-19 virüsüne takıldı.

Bu sezon ligi 16 maçta 15 galibiyet 1 beraberlikle lider bitiren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, rakip kaleye 67 gol atarak maç başı 4.1 ortalama tutturmuştu. Şükrü Bekiroğlu’nun öğrencileri kalesinde sadece ise 4 gol görmüştü.

Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off maçları Covid-19 pandemisi nedeniyle ertelenirken, Türkiye Futbol Federasyonu’nun Amatör Ligler hakkında karar almaması liglerin düşme ve çıkmadan tescil edileceği söylentilerini arttırmaya başladı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!