Nisan 1, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K.’te Hareketli Saatler !

TFF 3.Lig’de son maçında kendi sahasında Edirnespor karşısında 6-1 gibi ağır bir mağlubiyet alan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde yarın hareketli saatler yaşanacağı öğrendi.

2021-2022 sezonunda mücadele ettiği sezona iyi başlayan ancak son haftalarda tepetaklak olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde teknik direktör arayışları sürerken, yönetimin yarın basın toplantısı yapacağı ve bu toplantıda hem takım için önemli bir sponsorluk anlaşması hem de yeni teknik direktörün açıklanacağı öğrenildi.

Özellikle geçen sezondan itibaren takıma maddi ve manevi destek olan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ile Ordu Valisi Tuncay Sonel’in de katılacağı konuşulan tören Radisson Blu Otel’de yapılacak.

Kulübü mali açıdan önemli bir seviyeye taşıması beklenen sponsorluk konusunun detaylarının açıklanacağı basın toplantısında yeni teknik direktör konusunda da açıklama yapılması bekleniyor.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün 6 golle mağlup olduğu Edirnespor’da teknik direktör Çahit Erçevik’in görevini bırakması, Mor-Beyazlı ekibin teknik direktör adayları konusunda ibreyi bir anda tecrübeli teknik adama çevirdi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!