Orduspor 1967 F.İ.S.K.’te Hazırlıklar Sürüyor !

Kulüp tarihinde 6 yıl aradan sonra yeniden Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, hazırlıklarına devam ediyor.

Geçtiğimiz sezon Ordu 1.Amatör Lig B Grubu’nu lider bitirdikten sonra Covid-19 pandemisi sürecinde üst liglere alınan takımlardan birisi olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün BAL heyecanı sardı. Son olarak Soyaspor Gençlik adıyla 6 sezon önce mücadele ettikleri lige dönen Mor-Beyazlı ekip, sezon sonu şampiyonluk ipini göğüslemek istiyor.

Ordu’nun Altınordu İlçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alan tesislerde çalışmalarını sürdüren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde teknik direktör şampiyon olmak için takıma takviyenin şart olduğunu dile getirirken, ligler başlamadan önce yeni transferlerle takımı güçlendirmek istediğini söyledi.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü şu ana kadar 11 dış transfer ve 17 iç transferle anlaşmaya varırken, yeni transferlerin gelmesiyle birlikte iç transferde anlaşılan bazı oyuncularla yolların ayrılmasını bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!