Orduspor 1967 F.İ.S.K.’te Kimler Gidecek ?

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde transfer çalışmaları sürerken, Teknik Direktör Telat Özden’in geçen sezon kadrosunda takımda istemediği oyuncuları da yönetime bildirecek.

2020-2021 sezonunda kulüp tarihinde ilk kez Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü adıyla mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig’de B Grubu’nu lider bitiren Mor-Beyazlı ekipte, yeni sezon öncesinde kadro planlaması sürüyor. Çiçeği burnunda Teknik Direktör Telat Özden’in raporu doğrultusunda transfer çalışmaları yapılırken, diğer yandan da gidecek oyuncuların raporu hazırlanıyor.

Geçtiğimiz sezon teknik direktör olan Şükrü Bekiroğlu’nun yardımcısı Mahmut Nambaş’ı ekibine alan Telat Özden, takımdan gönderilecek oyuncular konusunda Nambaş ile görüşme halinde olduğu öğrenildi. Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde şu ana kadar geçen sezon forma giyen Sinan Bayraktar takımdan ayrıldı. Özden’in özellikle yaş kontenjan kuralından dolayı İzzet Mert Atabeyoğlu, Savaş Benli, Barış Arsever, Turgut Kır gibi isimlerle yolların ayrılmasını isteyeceği öğrenildi.

Mor-Beyazlı ekip, Bölgesel Amatör Lig yeni sezon öncesinde şu ana kadar dış transferde Eray Eren, Devrimcan Beyaz, Eren Yalçın, Mustafa Bayhan, Alican Özaltun, İlker Ataseven, Oğuz Saltabaş ve Ömercan Arslan’ı kadrosuna katarken, iç transferde ise sadece Oktay Taze’yi açıklamıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!