Mart 31, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K.’te Sakatların Yanına Cezalılar da Eklendi !

TFF 3.Lig’de hafta sonu Yeşilyurt Demir Çelik Ofspor ile karşılaşacak olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde sakat oyuncuların yanı sıra kaptan Eray Eren ve orta saha oyuncusu Metin Sevinç kart cezalarından dolayı şans bulamayacak.

Ligde oynadığı son dört karşılaşmada galibiyete hasret olan hatta gol dahi atamayan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, hafta sonunda ligin flaş takımı Yeşilyurt Demir Çelik Ofspor ile Ordu’da karşılaşacak. İki ekip arasında oynanacak maç öncesinde ise Ordu ekibinin teknik direktör Telat Özden kadro kurmakta oldukça zorlanıyor.

Kadroda Ufuk Özcan, Arda Saltan de ardından Can Ahmet Üstün’ün uzun süren sakatlıkları planları bozarken, takımın agresif oyunu sonrasında her hafta bir ya birden fazla futbolcunun da cezalı olması kabusu devam ediyor. Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde hafta sonu sakatların yanı sıra Eray Eren ve Metin Sevinç forma giyemeyecek.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde, Yeşilyurt Demir Çelik Ofspor maçında kart göremeleri halinde ise Oğuz Saltabaş, Seçim Can Koç ve Bilal Gülden bir sonraki maça cezalı duruma düşecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!