Orduspor 1967 F.İ.S.K., Tonya Doğanspor’a Bileniyor !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekibi Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, ligin 3.haftasında oynayacağı Tonya Doğanspor maçı hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

Geçen hafta deplasmanda Sebat Gençlikspor’a 2-1 yenerek ligdeki ikinci maçında ilk galibiyetini alan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde hazırlıklar sürüyor. Yüzlerin güldüğü Mor-Beyazlı ekipte, Teknik Direktör Telat Özden nezaretinde Sebat müsabakasının hemen ardından dün Tonya Doğanspor ile kendi evinde oynayacağı maçın hazırlıklarına sürüyor.

Ünye 1957 Spor ve Sebat Gençlik’in ardından ligin ilk bölümünün son maçında Tonya Doğanspor ile karşılaşacak olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde sahaya nasıl bir ilk 11 çıkacağı ise merak ediliyor. Özden’in 2 ya da 3 oyuncu dışında kadronun genel yapısını bozmayacağı öğrenildi.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile Tonya Doğanspor arasındaki karşılaşma 16 Haziran Çarşamba günü saat 17:00’de Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda oynanacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!