Mart 24, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K’te Gözler Kulübede !

2021-2022 sezonuna Telat Özden ile başlayan ancak geçen hafta teknik adam ile yollarını ayıran Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, tecrübeli bir teknik adam ile yola devam etmek istiyor.

Geçen sezon şampiyon olduğu Bölgesel Amatör Lig’in ardından kulüp tarihinde ilk kez 3.Lig’de mücadele etmeye başlayan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü sezona iyi başlamış ancak daha sonra kötü gidişatı durdurtmamıştı. 14.haftada oynanan ve 4-0 kazanılan Kardemir Karabükspor maçının ardından ise Telat Özden ile yollar ayrılmıştı.

Ligde Cumartesi günü Yeni Ordu Stadyumu’nda altyapı antrenörü Gökşin Çelik ve kulüpte görev yapan eski futbolcu Evren Dönmez nezdinde Edirnespor’u konuk eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, 6-1’lik tarihi bir mağlubiyet almıştı. Kulüp Başkanı Savaş Şimşek, bu mağlubiyetin ardından ise teknik direktör konusunu hızlandırdı.

Ordulu teknik adam Bora Marangoz ve bir dönem Orduspor’da çalışan Metin Altınay ile temas halinde olduğu öğrenilen Savaş Şimşek’in, görüşme halinde olduğu birkaç teknik direktör daha olduğu ve aralarından nasıl bir seçim yapacağı merak ediliyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!