Orduspor 1967 F.İ.S.K’ten Kulüp Binası Hamlesi !

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Başkanı Savaş Şimşek, 19 Eylül Stadyumu Kuzey Kale arkasında bulunan Orduspor eski kulüp binasının iç cephe çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.

Orduspor’un faaliyetlerini durdurması ve iki sezondur liglere katılmaması ile birlikte kulüp binasında Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü takımının kulüp evrak işlemleri yapılırken, aynı zamanda binanın dış cephe yenileme çalışmaları da sürüyordu. Dış cephenin bittiğini belirten Başkan Savaş Şimşek, iç cephe çalışmalarının ise 120 gün içerisinde biteceğini belirtti.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü binası olarak kullanmak istedikleri Orduspor eski kulüp binası hakkında açıklamalarda bulunan Savaş Şimşek: “Tarihi kulüp binası içerisinde yönetim, üst katta 20 kişilik 10 oda, soyunma odaları olacak. Altta da store binamız yer alacak. Eski kulüp binasının aynısı olacak. Ancak daha modern ve yeni bir bina olacak.” dedi.

Orduspor’un Bölgesel Amatör Lig’de mücadele ettiği sezonda Kulüp Başkanı Suat Deniz’in de kulüp binası çalışmaları olmuş ancak iç cephe çalışmaları binanın üst katı sağ cephe zemininin çürük ve yenilemeye müsait olmaması nedeniyle yarıda kalmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!