Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Tam Gaz !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.

2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Liglerin başlaması ile birlikte 6 yıl aranın ardından Bölgesel Amatör Lig’e dönüş yapacak olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde antrenmanlar hız kesmeden devam ediyor. Geçen sezon yeni adıyla Ordu Amatörü’nde giriş yapan ve Ordu 1.Amatör Lig B Grubu’nu lider bitiren Mor-Beyazlı ekip, Covid-19 pandemi süreci çerçevesinde bir üst lige alınmıştı.

Teknik Direktör değişikliğine giden ve son olarak 3.Lig’de 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde görev yapan Telat Özden ile anlaşan Bölgesel Amatör Ligi’nin yeni ekibi, hazırlıklarını sürdürüyor. Cumhuriyet Mahallesi Sagra Mevkisinde yer alan tesislerde çalışan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, zaman zaman Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde antrenman yapıyor.

Liglerin başlaması ile birlikte ise Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün maçlarını Ordu 19 Eylül Stadyumu ya da Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde oynayıp oynamayacağı henüz bilinmiyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!