Mayıs 31, 2023

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde Kamp Sürüyor !

TFF 3.Ligin yeni ekiplerinden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün yeni sezon 2.Etap kamp çalışması Bolu’da sürüyor.

Geçtiğimiz sezon 6 yıl aradan sonra mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig’de önce grup müsabakalarında ardından ise Play-Off’ta rakiplerini geçerek tarihinde ilk kez 3.Lig’e yükselen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü yeni sezona hazırlanıyor.

Ordu’da Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan tesislerde hazırlıklarına başlayan ardından ise Bolu’da kampa giren Telat Özden’in öğrencileri, hazırlık maçlarına ağırlık verecek. Transferlerin devam ettiği Mor-Beyazlı ekip, 24 Ağustos’ta sona erecek kampın ardından tam kadro Ordu’ya gelmeyi hedefliyor.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü şu ana kadar dış transferde Ufuk Özcan, Serhat Velioğlu, Ahmet Batuhan Akyüz, Tevfik Doğukan Pala, Seçim Can Koç ve Cantuğ Temel; iç transferde ise Arda Saltan, Oğuz Saltabaş, Ömercan Aslan, Muhammed Kurt, Mustafa Bayhan, Emre Yılmazer, Eren Yalçın ve Eray Eren ile anlaşmaya varıldığını açıklamıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!