Haziran 4, 2023

Ordu 1.Amatör Lig’de yeni ismiyle ilk kez mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde, teknik heyet ve 12 yeni transfer imzayı attı.

Yeni Mahalle 52 Spor olan adını Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü yaparak liglerde mücadele edecek olan takım adeta imza şov yaptı. Orduspor’un geçen sezonki yönetiminin, yönetimde yer aldığı takım Orduspor Kulüp Binası’nda gövde gösterisi yaptı.

Teknik Ekip İmzayı Attı !

Kulüp Başkanı Savaş Şimşek ve yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı imza gününde Teknik Direktör Şükrü Bekiroğlu ve yardımcıları, altyapı sorumlusu Turgut Kır ve ekibi imzayı attı.

Dış Transferde 12 Kişi Tamam !

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü dış transferde ise Orduspor ağırlıkta olmak üzere 12 futbolcu ile anlaştı. Geçen sezon Orduspor ile şampiyonluk yaşayan Emrah Erdaş, Süleyman Bayraktar, Yağız Berkay Hazar, İzzet Mert Atabeyoğlu,Ömercan Keskin, Birkan Aydın, Oğuz Yılmaz, Turgut Öcalan, Necdet Apaydın ve Savaş Benli’nin yanı sıra Ulubey Belediyespor Barış Arsever ile Kütahya Amatör Lig’de forma giyen Ordulu Barkın Arslan’ı kadrosuna kattı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!