Ordu 1.Amatör Lig takımlarından Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, dış transferde gözünün geçen sezonun şampiyonu Orduspor’un futbolcularına çevirdi.

Yeni Mahalle 52 Spor olan adını Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü yapan, kulüp başkanlığına Savaş Şimşek, teknik direktörlüğe de Şükrü Bekiroğlu’nu getiren Ordu 1.Amatör Lig takımında sıra transferde. Mor-Beyazlı kulüp Başkanı Savaş Şimşek, isim ve logo haklarını halen elinde bulundurduğu Orduspor’dan birçok oyuncuyu bu takıma transfer edecek.

Yusuf Uygun, Adem Akça, Özcan Türkmen ve Cihan Ergen’den oluşan transfer komitesinin Teknik Direktör Şükrü Bekiroğlu ve yardımcı antrenör Mahmut Nambaş ile görüşme yaptığı öğrenildi.

Orduspor’dan 5 Oyuncu Tamam !

Henüz antremanlara başlamayan Orduspor 1967 yeni sezon kadro yapılanması için Oğuz Yılmaz, Birkan Aydın, Yağız Berkay Hazar, Savaş Benli ve Ömercan Keskin irtibata geçildiği ve bu isimlerin takım kadrosuna yer alabileceği bilinirken, diğer dış transferlerin kısa zamanda açıklanması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!