- Mart 7, 2024
- No Comment
- 117
Orduspor, Cumartesi Günü Oynayacağı Galataspor Maçına Odaklandı
Ordu 1.Amatör Lig Play-Off Grup Statüsünde son oynadığı maçta Kumruspor karşısında mağlup olan taraf olan Orduspor’da Cumartesi günü oynanacak olan…
![Orduspor, Cumartesi Günü Oynayacağı Galataspor Maçına Odaklandı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/Orduspor-Taraftar.jpg)
Ordu 1.Amatör Lig Play-Off Grup Statüsünde son oynadığı maçta Kumruspor karşısında mağlup olan taraf olan Orduspor’da Cumartesi günü oynanacak olan Galataspor maçı hazırlıkları sürerken, kritik maç öncesinde taraftar grupları, teknik ekip ve futbolculara tatlı ikram ederek moral ziyareti gerçekleştirdi.
Ordu 1.Amatör Lig’de B Grubu’nda lider olarak Play-Off Grup Statüsüne adım atan ve bu süreçte Play-Off maçlarına Gülyalı Turnasuyuspor beraberliği ile başlayan Orduspor, 2.hafta maçında Doğaspor’u 4-1 yenmişti. Altı takımlı grupta ilk dört takımın üst sıraya yükseleceği Play-Off sürecinde 3.hafta maçını geçtiğimiz Pazar günü Kumru’da oynayan Orduspor, aksiyonu bol maçta son dakikalarda penaltı kaçırmış ve sahadan 1-0 mağlup ayrılmıştı. Orduspor, bu sezon ligde Gülyalı Turnasuyuspor mağlubiyetinin ardından Kumruspor maçında ikinci mağlubiyetini alırken, Galataspor maçı öncesinde ise hazırlıklarını sürdürüyor.
Perşembe İlçe Sahası’nda yeni haftaya hazırlanan Orduspor’da, Kumruspor mağlubiyeti ile birlikte takımın morali bozulurken taraftarlar ise moral ziyareti gerçekleştirdi. Efirli’de bulunan Devlet Su İşleri Tesisleri’nde konaklayan Orduspor’a, Galataspor maçı öncesinde taraftar ziyareti yapıldı. Tribün liderleri, Orduspor’un Galataspor ile oynayacağı kritik müsabaka öncesinde takımı ziyaret ederek tatlı ikramında bulundu.
Orduspor ile Galataspor arasındaki mücadele öncesinde Orduspor ligde dört puanda yer alırken, Galataspor ise yedi puanda zirvede yer alıyor. Orduspor ile Galataspor, Cumartesi günü Karşıyaka Tesisleri’nde karşı karşıya gelecek.
SAMET KARADAĞ