“Orduspor Özlemini Geri Getirmeye Çalışıyoruz”

Orduspor’un amatör lige düşmesiyle birlikte Futbol anlamında zor günler geçiren Ordu şehrinde, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Orduspor ve Ordu Futbolu’nu geri kazanacaklarını söyledi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Orduspor’u yeniden eski başarılı günlerine kavuşturacaklarını söyledi.

Göreve geldiği günden bu yana Orduspor ile ilgili olumlu ifadeler kullanan ve Yebi Orduspor projesi konusundaki net tavrıyla da taraftarların gönlünde taht kuran Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler amaçlarının efsane Orduspor’u tekrar geri getirmek olduğunu belirtti.

“Büyük bir çaba içerisindeyiz”

“Amacımız daha önceden bir efsane olan Orduspor’u tekrar eski şanına ve güzel günlerine getirmek. Bunun için çalışıyoruz ve büyük bir çaba içindeyiz. Orduspor konusunda da diğer konularda olduğu gibi bilimsel ve teknik olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunlarla ilgili akademik bir grup, çalışmalarını yapıyor. Hocalarımızın hazırladığı Orduspor’un dünü, bugünü ve geleceği hakkındaki çalışmaları toparladık. Bundan sonra çok sağlam bir altyapıyla Orduspor efsanesini ve Orduspor özlemini birlikte gerçekleştireceğiz.

“Orduspor’u ve spor faaliyetlerini de kapsayacak”

‘Düşünen, üreten ve yarışan Ordu’ sloganıyla başladığımız çalışma, Orduspor’u ve spor faaliyetlerini de kapsayacak. Dolayısıyla iddialı bir programı birlikte sürdürüp Orduspor efsanesini futbolla birlikte çok canlı ve gerçekçi bir programla ortaya çıkaracağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!