Mart 26, 2023

Orduspor, Şirket Yönetimini Belirleyecek!

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede şirketleşme konusunda onay alınırken, yönetim kurulunun en kısa sürede toplanıp şirkette yer alacak isimler belli olacak.

Orduspor’da 2.Dönem başkanlığına seçilen Suat Deniz, yeni yönetim kurulu ile toplanarak görev dağılımı yapacak. Mor-Beyazlı ekipte yapılacak görev dağılımında ise en çok merak edilen konu şirket yönetimi olacak. Orduspor Futbol Takımını yönetecek olan ve yakında kurulma aşaması tamamlanacak şirkette yer alacak isimler görev dağılımı sonrasında belli olacak.

Orduspor’un öncelikle takım için finansal destek sağlayacak bir şirket bulması beklenirken, yakın zamanda şirketleşme konusunda adım atan Samsunspor, Samsun’un en büyük şirketleri arasında yer alan Yıldırım Holding ile anlaşmıştı. Orduspor’un da böyle bir adım atması bekleniyor.

Orduspor Kulüp Başkanı Suat Deniz kongrede, başkanlıktan önemli olan şeyin şirketleşme olduğunu söylerken, tarihi bir adım attıklarını belirtmişti. Suat Deniz, Orduspor’u 52.yılında şampiyon yapmak istediklerini söyledi.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!