Orduspor, Son Maçına Çıkıyor !
Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor, sezonun son maçında Fevzi Çakmak Gençlerbirliği ile Pazar günü karşı karşıya gelecek. 2018-2019 sezonunda…
Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor, sezonun son maçında Fevzi Çakmak Gençlerbirliği ile Pazar günü karşı karşıya gelecek.
2018-2019 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyon olan ancak bu sezonun ardından faaliyetlerini durduran Orduspor, yıllar sonra bu sezon tekrar sahalara çıkmıştı. Deprem bölgesinden kurulan bir kadro ile Türk Futbolu’na yeniden dönen Orduspor, ligin bitmesine haftalar kala 2.Amatör Lig’de şampiyon olmuştu.
Ordu 2.Amatör Lig’de bu sezon oynadığı tüm maçları kazanarak açık ara farkla şampiyon olan Orduspor, son kendisi için sezonun son maçında Fevzi Çakmak Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek. Mor-Beyazlı ekip bu maçı da kazanarak ligi kayıpsız bitirmek istiyor.
Orduspor ile Fevzi Çakmak Gençlerbirliği arasındaki karşılaşma ise 21 Mayıs Pazar günü saat 15:30’da Karşıyaka Tesisleri 2 Nolu Saha’da oynanacak.
Samet Karadağ